2% z dane

Vážení priatelia,

 

poukázanie 2% z dane predstavuje každoročne podporu viacerých aktivít, ktoré by sme bez Vás nemohli zrealizovať. Veľmi si vážime Vašu priazeň a dovoľte nám požiadať o pomoc aj v tomto roku.

Vďaka Vašej ochote darovať 2% z dane Euroatlantickému centru sa aj minulý rok podarilo získať dostatok finančných prostriedkov na realizáciu našich najúspešnejších projektov – Visegrad Youth Forum 2017, Slovenské bezpečnostné fórum 2017, Speaking Tours – Priority zahraničnej politiky SR 2017, Youth Against Corruption, Open Embassy, Simulácie #OnTheTable, Aktuálne otázky, či Diskusné kluby. Získané financie vďaka Vašej podpore využijeme v nasledujúcom roku na organizáciu už spomínaných projektov a ďalší ročník podujatia Vzdelanie je budúcnosť, ktoré je zamerané na zvýšenie povedomia mládeže o Európskej únii a jej fungovaní.

Poskytnutie 2% z dane pre Vás nebude znamenať žiaden výdavok navyše, keďže ide o časť dane, ktorú nám poskytne daňový úrad. Anonymita darcu a výška jeho príspevku ostáva zachovaná, keďže príjemca nemá možnosť zistiť z daňového úradu od koho a v akej sume mu bol poskytnutý dar = 2% z Vami včas odvedenej dane z príjmov.

Identifikačné údaje o občianskom združení je nutné uviesť vo Vašom daňovom priznaní, ak ste firma/živnostník, alebo ak podávate priznanie priamo daňovému úradu, prípadne je ich nutné poskytnúť Vášmu zamestnávateľovi, ak ste zamestnanec:

 

Názov organizácie: Euroatlantické centrum

Právna forma: Občianske združenie

Sídlo: Kuzmányho 4031/3, 97401 Banská Bystrica

IČO: 35998067

 

Prosím, informujte o možnosti venovať 2% z dane Euroatlantickému centru aj Vašich kolegov a známych. Ďakujeme

Tlačivá potrebné na poukázanie 2% z dane Euroatlantickému centru:

Potvrdenie o poukázaní 2%

Vyhlásenie o poukázaní 2%