Dolnozemská cesta 1/b, 85235 Bratislava, Slovenská republika

[:sk]Darovanie 2% z dane pre EAC[:]

[:sk]

Vážení kolegovia a priatelia,

v minulosti nám 2% z Vašej dane umožnili organizovať viaceré aktivity, ktoré by sme ako nezisková organizácia bez tejto podpory nemohli zrealizovať. Aj vďaka Vašej štedrosti sa nám podarilo získať dostatok financií na skvalitnenie vyučovacieho procesu a realizáciu našich najúspešnejších projektov:

  • Visegrad Youth Forum 2016
  • Slovenské bezpečnostné fórum 2016
  • Aktuálne otázky
  • Speaking Tours – Security Challenges
  • Vzdelanie je budúcnosť!
  • Open Embassy
  • Diskusné Kluby

2%Veľmi si vážime Vašu priazeň a preto nám dovoľte požiadať o pomoc aj v tomto roku. Financie získané vďaka vašej podpore využijeme v nasledujúcom roku, okrem spomínaných projektov, aj na ďalšie prednášky a odborné diskusie približujúce študentom aktuálne problémy zahraničnej a bezpečnostnej politiky.

V prípade, že ste sa rozhodli poukázať 2% z dane Euroatlantickému centru, je potrebné na to upozorniť Vášho zamestnávateľa. Identifikačné údaje o občianskom združení Euroatlantické centrum, je potrebné uviesť vo Vašom daňovom priznaní, ak ste firma/živnostník alebo podávate priznanie priamo daňovému úradu.

 

Názov organizácie: Euroatlantické centrum

Forma: Občianske združenie

Sídlo: Kuzmányho 3, 97401 Banská Bystrica

IČO: 35998067

 

Poskytnutie 2% pre Vás nebude znamenať žiaden výdavok navyše, keďže ide o časť dane, ktorú nám poskytne daňový úrad a „neprepadne“ tak v prospech štátneho rozpočtu. Prosím, informujte o možnosti venovať 2% Euroatlantickému centru aj Vašich kolegov a známych. Radi Vám zašleme naše tlačivá aj poštou. Ďakujeme!

Kompletný postup darovania 2% daní z príjmov a tlačivá nájdete v PDF formáte TU.

Tlačivo na potvrdenie o poukázaní 2%
Tlačivo na vyhlásenie o poukázaní 2%

[:]