Euroatlantické centrum

powered by Students

Sme nezávislá slovenská mimovládna organizácia združujúca mladých profesionálov a študentov z oblasti medzinárodných vzťahov, zahraničnej politiky SR a bezpečnosti. Euroatlantické centrum (EAC) bolo založené v roku 1999 skupinou študentov z Banskej Bystrice. Centrála organizácie dodnes sídli pri Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov UMB v Banskej Bystrici. Od roku 2008 EAC pôsobí aj pri Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde sa nachádza regionálna kancelária organizácie a Centrum pre severoamerické vzťahy, ktoré je pridruženou organizáciou a integrálnou súčasťou EAC.

Inovatívne Vzdelávanie

Vďaka nášmu pôsobeniu pri Univerzite Mateja Bela a mladému tímu motivovaných študentov sme schopní uplatnovať a využívať inovatívne a orginálne vzdelávacie metódy pri práci so študentmi a žiakmi rôznych vekových kategórií

Jedinečný vplyv

Dlhoročné skúsenosti a odhodlanosť našich členov nám umožňuje organizovať najväčšiu slovenskú bezpečnostnú konferenciu a podporovať tak debatu o bezpečnostných a zahranično-politických výzvach

Regionálny dosah

Vďaka rôznorodosti a atraktívnosti našich projektov sa nám darí rozširovať aj za hranice Slovenska, kde sa snažíme o prenos know-how a formovanie mladých lídrov v Stredoeurópskom regióne.

Naše projekty
Vyšehradské mládežnícke fórum
Slovenské bezpečnostné fórum
Speaking Tours
Aktuálne otázky
Vzdelanie je budúcnosť
Speak UP!
Zoznámte sa s naším tímom
Alexandra_Bellova
Alexandra Bellová
Regional director
Ludmila
Ľudmila Slaninková
Vice-president
Peter Šmalo
Peter Šmalo
Project manager
0
Členov
0
Úspešných projektov
0
Rokov existencie
0
Odoberateľov
Newsletter
Zaujímate sa o aktuálne dianie vo svete ? Chcete byť informovaný o aktuálnej ponuke stáží alebo o našich aktivitách? Prihláste sa na odber nášho newslettra, ktorý Vám každý týždeň ponúkne výber najdôležitejších a najzaujímavejších udalostí z oblasti medzinárodných vzťahov.
Kliknutím na „odber“ dávam dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z., o ochrane osobných údajov (v platnom znení) organizácii Euroatlantické centrum, so sídlom Kuzmányho 3, 974 01 Banská Bystrica (ďalej iba EAC) v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa za účelom marketingových aktivít EAC na dobu neurčitú. Som si vedomý/á toho, že tento súhlas s uchovávaním, resp. so spracovávaním údajov, udelených v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a zákonom o niektorých službách informačnej spoločnosti, je dobrovoľný, a že tento svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Centrála

Kuzmányho 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Telefón: +421 484 151 689
Email: eac@eac.sk

Regionálna kancelária

Dolnozemská cesta 1/b, 85235 Bratislava, Slovenská republika
Email: eacba@eac.sk