Dolnozemská cesta 1/b, 85235 Bratislava, Slovenská republika

EDUC8ED SLOVAKIA

S príchodom nového školského roka i semestra by sme Vám chceli s radosťou predstaviť nový projekt z dielne Euroatlantického centra, Educ8ed Slovakia

Rok 2018 je bohatý na výročia významných historických udalostí, ktoré sa stali súčasťou našich národných dejín, ako napríklad 100. Výročie založenia Československej republiky alebo 50.

Výročie vstupu vojsk Varšavskej zmluvy na územie dnešného Slovenska a Česka.

Cieľovou skupinou projektu sú predovšetkým študenti stredných a vysokých škôl, ktorí sa môžu do projektu zapojiť ako trojčlenný tím a do 5.10.2018 správne vyplniť kvízový test (link sa ti zobrazí po kliknutí na náš plagát)

Výherné tímy, ktoré budú mať najlepšie výsledky a budú medzi prvými, ktorí správne odpovede odoslali, sa zúčastnia záverečnej konferencie v Bratislave.

Na konferencii budú mať účastníci príležitosť vypočuť si rečníkov a odborníkov z rôznych oblastí ako história, diplomacia, politológia, komunikácia, precvičiť si svoje kritické myslenie a nadobudnúť nové vedomosti. Po konferencii výhercov čaká výlet do Prahy spolu s tímom EAC.

Veríme, že v mladej generácii vzbudíme záujem o naše spoločné národné dejiny, ktorých udalosti a aktéri by nemali ostať zabudnutí.

Nezabudni sledovať našu webovú stránku, facebook a instagram aby ti nič neuniklo!

Tešíme sa na teba!